featured
  1. Haberler
  2. Haberler
  3. Bursa’da İflas Eden Firmada Yağmalama… Çivi Bırakmadılar!!!

Bursa’da İflas Eden Firmada Yağmalama… Çivi Bırakmadılar!!!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bursa-Ankara karayolu üzeri İnegöl girişinde faaliyette bulunan koltuk fabrikası maddi sıkıntılar nedeniyle ödemelerini gerçekleştiremedi. Firma yetkilileri alacaklılara, alacaklarına karşılık fabrikada bulunan hazır bitmiş koltuk takımlarını alabileceklerini iletti. Alacaklı firmalar ise dün gece fabrikanın üretim tesisi kısmından alacaklarına karşılık yükleme gerçekleştirmeye başladı.

MAL KAÇIRMA DEDİKODUSU

Bunu duyan diğer alacaklılar ise fabrikadan mal kaçırdıkları dedikodusu üzerine tırlarla fabrikaya gelerek izinsiz yükleme yapmaya başladılar.

TIRLARIN ÇIKIŞINA İZİN VERİLMEDİ

İhbar üzerine olay yerine emniyet ekipleri ve çevik kuvvet ekipleri sevk edildi. Ekipleri araç giriş çıkısını durdurdu. Yağma girişiminde bulunan şahıslar engellenirken, yağma sonucu yüklenen araçlar ve tırların alandan çıkışına izin verilmedi.

Olay ile alakalı Cumhuriyet başsavcılığı iş yeri sahibinin ifadesini aldı ve güvenlik kamera kayıtları incelendi. Yağma girişiminde bulunan kişiler hakkında soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

ÇİVİLERİ BİLE ALDILAR

Öte yandan yağma girişiminde ise binek araçların içine mağazada bulunan sehpaların konulması üretimde bulunan çivilerin bile alınması dikkatlerden kaçmadı.

İŞÇİLER SADECE İZLEYEBİLDİ

Öte yandan yağma girişimin olduğu sırada fabrikada üretim devam ederken, korkan işçiler ise dışarı çıkarak olan biteni meraklı gözlerle izledi.

Kaynak: inegolonline

Bursa’da İflas Eden Firmada Yağmalama… Çivi Bırakmadılar!!!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir