featured
  1. Haberler
  2. Haberler
  3. “Keriz Silkeleme”

“Keriz Silkeleme”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vatandaşların hem duygusal hem de maddi olarak sömürüldüğü yeni trend ortaya çıktı. “Bilinçaltı temizliği, enerji, frekans” uzmanı olarak tanıtan Şebnem Tacigut, Göbeklitepe’de Sirius yıldızına portal açma seansları düzenlediği öğrenildi. İçsel yolculuğun bedeli ise 69 bin TL olarak belirlenmiş.

Kendini “kuantum düşünce tekniği eğitmeni” olarak tanıtan Şebnem Tacigut, sosyal medyada paylaştığı videolarla dikkat çekiyor. Psikoloji diploması olmayan Tacigut, aldığı merdiven altı eğitimlerle kendini ‘kişisel gelişim uzmanı’ olarak tanıtıyor ve enerji, frekans adı altında insanları duygusal olarak sömürüyor.

GÖBEKLİTEPE’DE SIRIUS YILDIZINA PORTAL AÇMA

Şebnem Tacigut, Göbeklitepe’de Sirius yıldızına portal açma adı altında bir tur düzenledi. Üç gün süren bu turda katılımcılara, bilinçaltını keşfetme ve potansiyellerini açığa çıkarma garantisi veriliyor. Programda negatif enerji temizliği, aura çengelleri ve manyetik alan kancaları temizliği gibi çeşitli aktivitelier yer alıyor.

“GÖBEKLİTEPE UZAYLILARIN HAVALİMANI”

Göbeklitepe’nin uzaylıların havalimanı olduğunu savunan Tacigut, katılımcılarla birlikte tarihi kalıntılardan enerji almaya çalışıyor. Son gün ise Urfa’nın “peygamberler şehri” olarak anılmasından yola çıkılarak, bazı peygamberlerin özelliklerinin katılımcılara yüklendiği aktivasyonlar düzenleniyor.

PAHALI İÇSEL YOLCULUK: 69 BİN TL

Sosyal medyada yarım milyon takipçisi bulunan Tacigut, lüks otellerde de terapi seansları düzenliyor. 3 aylık periyotlar halinde verilen eğitimler toplamda 9 ay sürüyor ve birinci sınıfın ücreti 23 bin TL. Göbeklitepe turunun bedeli ise 69 bin TL.

“Keriz silkeleme”, dolandırıcılık ve aldatma amacıyla yapılan çeşitli hileli işlemleri ifade eden argo bir terimdir. Genellikle insanların saf duygularını, bilgisizliklerini veya zayıf yönlerini kullanarak onların maddi veya manevi çıkarlarını ele geçirme eylemi olarak tanımlanır. Bu tür eylemler, farklı yöntemlerle gerçekleştirilebilir ve genellikle mağdurların farkında olmadan tuzağa düşmesini sağlar.

Kaynak: Odatv

“Keriz Silkeleme”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir