featured
  1. Haberler
  2. Dünya
  3. 250 Milyon TL’lik Vurgunda Yeni Gelişme !

250 Milyon TL’lik Vurgunda Yeni Gelişme !

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir’de yüksek kar vaadiyle Karşıyaka Spor Kulübü’nün 3 yöneticisi ve 4 iş insanını dolandırdığı iddia edilen Denizbank Bornova Şube Müdürü Hatice Ö. (48), intihar girişiminde bulunmasının ardından psikiyatri servisine yatırıldı. Yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan banka personeli E.Y. ve döviz bürosu çalışanı A.A. bugün adliyeye sevk edildi.

Hatice Ö., aynı zamanda Karşıyaka Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyesi ve Karşıyaka Altyapı Basketbol Şube Başkanı olarak görev yapıyordu. İddiaya göre, yüksek kar vaadiyle fon ve altın alarak değerlendirmek üzere kulübün 3 yöneticisi ve 4 iş insanından yaklaşık 250 milyon TL topladı. Ancak, topladığı paraları fona yatırmadığı ve altın almadığı, bunun yerine parayı döviz bürosu sahibi Serkan Çelik’e (48) gönderdiği ileri sürüldü.

Hatice Ö., para topladığı kişilere zaman zaman ihtiyaçları kadar para gönderdi ancak bir süre sonra iş insanları dolandırıldıklarını fark etti. Mağdurlar durumu polis ekiplerine bildirerek Hatice Ö. hakkında şikayetçi oldu.

Denizbank Bornova Şube Müdürü Hatice Ö.’nün tedavisi sürerken, olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

250 Milyon TL’lik Vurgunda Yeni Gelişme !

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir